• מרינה קוגן מזמינה אתכן, תושבי חיפה, קריות והאזור, לחוויית איפור מקצועית שעוד לא חוויתן . 052-7863873

 • רוצה להוציא את היופי הטבעי שבך החוצה?

  אל תהססי ! פני עוד היום לסטודיו מרינה קוגן, והתחילי לבטא את עצמך במלוא יופייך.

  רוצה להוציא את היופי הטבעי שבך החוצה?

  אל תהססי ! פני עוד היום לסטודיו מרינה קוגן, והתחילי לבטא את עצמך במלוא יופייך.

  רוצה להוציא את היופי הטבעי שבך החוצה?

  אל תהססי ! פני עוד היום לסטודיו מרינה קוגן, והתחילי לבטא את עצמך במלוא יופייך.

 • הכול מתחיל בעיצוב גבות

  יופי מתחיל בפרופורציה, ופרופורציה מתחילה במסגרת וקווי המתאר. אם כן, מה יותר מובהק מגבות, על מנת להגדיר את קווי המתאר של פנייך, והפרופורציה הכללית שלהן? כפי שבסיסו של כל לבוש מתחיל קודם כל בנעליים, כך בסיסו של כל איפור מתחיל בעיצוב גבות.

  עיצוב גבות כאמנות

  אם את מחפשת מעצבת גבות מקצועית באזור חיפה והקריות, הגעת למקום הנכון. סטודיו מרינה קוגן, יעניק לך את החוויה האולטימטיבית של עיצוב אמין ומקצועי שישדרג את פנייך וייתן להם נופך זוהר.

  מרינה קוגן היא אמנית וציירת, עם ותק של מעל 8 שנים בעבודה עם דוגמניות מקצועיות. בשל כך, היא רואה בכל פרויקט כעבודת אמנות, ובכל לקוחה כיצירה בפני עצמה. באמצעות טכניקת עיצוב מדוקדקת של התאמת התבנית הצורנית לפנים, תוציא מרינה את המיטב מפנייך, ותבליט בקלות את יופייך הטבעי באמצעות עיצוב גבות.

  אמינות ויחס אישי

  בסטודיו מרינה קוגן, תקבלי את הטיפול המקצועי ביותר, מבלי להתפשר על יחס אישי ומיוחד. יחד, מרינה תתאים לך את התבנית האופטימלית ביותר לפנייך, בין אם גבות עגולות, גבות כנף, גבות משולשות או גבות שטוחות, גבות כהות או דקות, "מרוסנות" או "פראיות" – התוצאה הסופית תתאים לפנייך באופן מושלם.

 • עיצוב גבות מקצועיות ונכון, בדומה לאיפור קבוע, גם עוזר לטשטש את הפגמים, ולשפר את הפרופורציה. גבות מעניק את המסגרת אופטימלית לאלמנט האקספרסיבי ביותר בפנייך - הלא היא עיניים. לכן, יש להפקיד מלאכה זו בידי ידות מקצועיות והאמין ביותר. מעדיף לקבל טיפול בסביבה נוחה לך? אין בעיה. להנוחיות, ניתן להגיע אליך עד הבית, על מנת שתקבל את הטיפול הטוב ביותר במגרש הביתי שלך.

 • אז אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר. לעיצוב גבות בחיפה והקריות פני עוד היום לסטודיו מרינה קוגן! 052-7863873

 • שירותי איפור נוספים
 • / עיצוב גבות / עיצוב גבות בחיפה / עיצוב גבות בקריות / עיצוב גבות בנשר / עיצוב גבות בעכו /