• מרינה קוגן מזמינה אתכן, תושבי חיפה, קריות והאזור, לחוויית איפור מקצועית שעוד לא חוויתן . 052-7863873

 • רוצה להוציא את היופי הטבעי שבך החוצה?

  אל תהססי ! פני עוד היום לסטודיו מרינה קוגן, והתחילי לבטא את עצמך במלוא יופייך.

  רוצה להוציא את היופי הטבעי שבך החוצה?

  אל תהססי ! פני עוד היום לסטודיו מרינה קוגן, והתחילי לבטא את עצמך במלוא יופייך.

  רוצה להוציא את היופי הטבעי שבך החוצה?

  אל תהססי ! פני עוד היום לסטודיו מרינה קוגן, והתחילי לבטא את עצמך במלוא יופייך.

 • לגרום למצלמה לאהוב אותך – איפור לצילום

  בין אם את שחקנית, דוגמנית, בהכנות לקראת בוק או לכל סשן צילומים אחר, אם את מחפשת מאפרת מקצועית שתשלים את התמונה באיפור לצילום – את מחפשת את מרינה קוגן. בין אם מדובר בצילומי אולפן או טבע, סטודיו מרינה קוגן יעניק לך את כל הפתרונות והאפשרויות להביא את יום הצילום שלך לרמה האופטימלית עליה תמיד פנטזת.

  צילום שמספר סיפור

  אחרי כל ההכנות, התיאומים, ההפקות והסידורים – היום החשוב הגיע, ואת בדרך לצילומים. לאחר כל המאמץ הלוגיסטי, חשוב לך שהתוצאה תבטא אותך בצורה הטובה ביותר. חשוב לך שהתמונה תספר סיפור, תספר אותך. כאמנית וציירת בעלת ותק של 8 שנים בעבודה עם דוגמניות ואיפור לצילום, מרינה קוגן תדאג לכך שהמצלמה תבטא אותך בצורה הטובה ביותר עבורך, כך שכל הפרטים יגיעו בסופו של דבר לתצרף מושלם של אלבום תמונות אולטימטיבי.

  אז אם את מחפשת מאפרת מקצועית באזור חיפה והקריות, עכו או נשר – את מחפשת את מרינה קוגן. אם את מחפשת לא רק מאפרת מקצועית אלא אמנית שרואה בך כיצירה – את מחפשת את מרינה קוגן.

 • מקצועיות עם יחס אישי

  עם מרינה את יכולה להיות בטוחה שאת בידיים אמינות ומקצועיות. איפור לצילום איכותי וטוב מתחיל הרבה לפני הצילום בשטח: לפני תחילת העבודה, מרינה קובעת אתך את כל הפרטים מראש, על מנת לעצב לך את התדמית המושלמת. כמו כן, מתייעצת מרינה עם הצלם על מנת להבין את הקונספט הכללי מבחינת תאורה, תפאורה, סביבה, צילומי חוץ בטבע וכדומה. מרינה משתמשת באיפור מקצועי מהשורה הראשונה, ריסים מלאכותיים, קריסטלי סברובסקי, ועוד.

  עלות חבילת האיפור לצילום היא 250 ₪. בנוסף, ניתן להזמין את הצילומים ישירות דרך הסטודיו, באמצעות חבילה משולבת של צילום ואיפור. סטודיו מרינה קוגן עובד עם צלמים מקצועיים מהשורה הראשונה, ולך נותר רק לבחור באיזו חבילה של איפור לצילום את מעוניינת.

 • מחפשת מאפרת לאיפור לצילום באזור חיפה והקריות עכו או נשר? אל תהססי – פני אלי כבר עכשיו! טל-0527863873

 • שירותי איפור נוספים
 • / איפור לצילום / איפור לצילום בחיפה / איפור לצילום בקריות / איפור לצילום בנשר / איפור לצילום בעכו /