• מרינה קוגן מזמינה אתכן, תושבי חיפה, קריות והאזור, לחוויית איפור מקצועית שעוד לא חוויתן . 052-7863873

 • רוצה להוציא את היופי הטבעי שבך החוצה?

  אל תהססי ! פני עוד היום לסטודיו מרינה קוגן, והתחילי לבטא את עצמך במלוא יופייך.

  רוצה להוציא את היופי הטבעי שבך החוצה?

  אל תהססי ! פני עוד היום לסטודיו מרינה קוגן, והתחילי לבטא את עצמך במלוא יופייך.

  רוצה להוציא את היופי הטבעי שבך החוצה?

  אל תהססי ! פני עוד היום לסטודיו מרינה קוגן, והתחילי לבטא את עצמך במלוא יופייך.

 • לזהור ביום המיוחד שלך - איפור כלות

  איפור כלות בחיפה קריות

  איפור כלות בחיפה והקריות

   איפור כלות ההכנות לחתונה בעיצומן וכעת נותר לדאוג לדובדבן שבקצפת: את. סטודיו מרינה קוגן ידאג לכך שתזהרי ביום המיוחד בחייך, וייתן ליופי הייחודי שלך לפרוח במלוא תפארתו, זאת באמצעות איפור כלות ברמה הגבוהה ביותר.

  איפור כלות בידיים מקצועיות

  מחפשת מאפרת לחתונה בחיפה והקריות ?הגעת למקום הנכון. סטודיו מרינה קוגן הממוקם בקריית-ביאליק, הוא סטודיו ותיק ומקצועי לאיפור כלות וערב. מרינה הינה מאפרת מקצועית בעלת 8 שנות ניסיון, ומחזיקה בניסיון עשיר באיפור דוגמניות ואיפור כלות.

  ככלה, את מצפה לטיפול האמין והמקצועי ביותר עבורך. עם סטודיו מרינה קוגן, תוכלי להביא את עצמך לידי ביטוי אופטימלי. כאמנית וציירת, מרינה קוגן מקפידה על העיקרון לפיו כל כלה היא יצירה חד פעמית שאותה היא מביאה לידי ביטוי מושלם ביום המושלם, תוך שימוש במוצרי קוסמטיקה מקצועיים, עמידים ובטוחים.

   יחס אישי עד הבית בחיפה והקריות

  ביום החתונה, הדבר החשוב עבורך זה שקט נפשי, נוחות ושלווה. לשם כך, מרינה קוגן יכולה להגיע אליך עד הבית ולבצע את הטיפול המושלם במרחב הנוח והאינטימי שלך. יום לפני, תתקיים פגישה מקדימה על מנת לעשות איפור ניסיוני, ולבחור מראש את התדמית והצבעים הנכונים עבורך, למראה אופטימלי ביום חתונתך.

  בנוסף, תקבלי גלוס לשפתיים על מנת לרענן את המראה במשך הערב, ואם תרצי תוכלי ליהנות גם מריסים מלאכותיים וקריסטלים של סברובסקי. במהלך יום החתונה (אחרי הצילומים או לפני כניסה לאולם) תוכלי לחזור לתיקונים אחרונים. 

  סטודיו לאיפור מקצועי מרינה קוגן מזמינה תושבי חיפה והקריות לחוויית איפור כלות מושלם ומהמם

 • עלות חבילה של איפור כלות בחיפה והקריות הינו 700 ₪ וכולל: איפור ניסיוני, ריסים מלאכותיים, קריסטלים, גלוס לשפתיים וריענון האיפור לאחר יום חם של צילומים, או לפי רצונה של הכלה. כמו כן, "איפור אירועים" לחברותייך וקרובות משפחתך ביום החתונה יינתן במחיר מיוחד של 200 ₪ בלבד.

 • מחפשת מאפרת לאיפור כלות באזור חיפה והקריות עכו או נשר ? אל תהססי – פני אלי כבר עכשיו! טל-0527863873

 • שירותי איפור נוספים